28987
14:42 31.052024

На Закарпатті створять індустріальний парк «Тячів»

Економіка 1533

На Закарпатті зʼявиться новий індустріальний парк. Рішення про внесення його до реєстру прийняли сьогодні на засіданні Кабміну, повідомив Василь Іванчо, заступник голови Закарпатської ОВА.

Ідеться про парк «Тячів», який матиме площу 61,47 га і дозволить створити до 3 100 нових робочих місць у переробній промисловості. На його території будуть функціонувати деревопереробні підприємства, компанії з виготовлення скла й виробів, з обробки, оздоблення та різки декоративного і будівельного каменю.

Однак, за словами Василя Іванча, новий індустріальний парк не обмежиться лише виробничою діяльністю. Паралельно тут планують займатися науково-технічною діяльністю, працювати у сферах інформації та телекомунікацій, альтернативної енергетики, зберігання енергії та інших суміжних галузях. Це створює широкі можливості для інновацій та розвитку високотехнологічних галузей.

«Щиро вітаємо Тячівську ТГ з таким досягненням. До речі, ця громада стала одним з учасників конкурсу обласної військової адміністрації та Агентства регіонального розвитку і транскордонного співробітництва „Закарпаття“ та отримала кошти для виготовлення необхідної документації», – додав заступник голови ОВА.

Василь Іванчо відзначив, що індустріальний парк «Тячів» стане важливим осередком для розвитку регіону, сприятиме залученню інвестицій, забезпечить сприятливі умови для бізнесу, що своєю чергою посилить економічне зростання регіону та підвищить рівень працевлаштування і якість життя в громаді.

Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах