28985
13:40 31.052024

Відсьогодні на кордоні зі Словаччиною запрацює модернізований пасажирський напрямок

Економіка 1428

Закарпатська митниця інформує, що 31 травня 2024 року о 14.00 год у зв’язку із завершенням модернізації буде відновлено пасажирський рух на КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Відтак, митно-прикордонний контроль громадян і транспортних засобів, їх оформлення та пропуск здійснюватиметься у штатному режимі.

Нагадаємо, що з метою модернізації пунктів пропуску, на пасажирському напрямку митного посту «Ужгород-автомобільний», що на кордоні України зі Словаччиною, у березні п.р. почали встановлювати сучасні модульні конструкції для здійснення митно-прикордонного контролю та санітарні модульні споруди. У зв’язку з цим було тимчасово перенаправлено рух легкових транспортних засобів на вантажний напрямок.

Наразі, окрім зазначених робіт, у досить стислі строки митниця організувала нове дорожнє покриття з розширенням смуг руху з метою збільшення пропускної спроможності пункту пропуску. Також на пасажирській ділянці оновлено навіс, замінено освітлення, нанесено нову розмітку, встановлено нову огорожу та проведено ряд інших робіт.

Принагідно зазначимо, що Держмитслужба України активно залучає партнерів до модернізації митно-прикордонної інфраструктури та успішно реалізовує з 2023 року Проєкт USAID «Економічна підтримка України» зі встановлення модульних будівель у пунктах пропуску.

Загалом, завдяки домовленостям, досягнутих Державною митною службою з представниками проєкту USAID та посольства Сполучених Штатів в Україні, у 2024 році на митних постах Закарпатської митниці проведені монтажні роботи з оновлення інфраструктури та покращення умов для здійснення митно-прикордонного контролю. Зокрема, встановлено: нові мобільні вагові комплекси, сучасні освітлювальні прилади та модульні конструкції для здійснення митно-прикордонного контролю та санітарні модульні споруди; оновлено дорожнє покриття тощо.

Про це повідомляє Закарпатська митниця.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах