![28859](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439277185-7324403734316139-2028387079652718845-n.jpg)
Сквер міської лікарні Ужгорода капітально перевтілиться
Як інформує Василь Пинзеник, у обласному центрі Закарпаття буде проведено реконструкцію скверу міської лікарні за грантові кошти у розмірі близько 40 млн грн.
![](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439250541-7324403870982792-7052102172142106917-n-1024x683.jpg)
![](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439314864-7324403854316127-6138633846751193680-n-1024x576.jpg)
![](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439241263-7324403810982798-146862201054025070-n-1024x576.jpg)
![](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439277185-7324403734316139-2028387079652718845-n-1024x576.jpg)
![](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439841412-7324396517650194-3557170350713426939-n-1024x576.jpg)
На це буде виділено близько 40 мільйонів гривень грантової допомоги
У рамках співпраці з громадою Білостоцького повіту в Польщі наш спільний проєкт було підтримано програмою фінансування Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027!
Впродовж наступних трьох років місто реалізовуватиме цей неймовірний інфраструктурний проєкт, який включатиме реконструкцію скверу, вертикальне озеленення та якісний благоустрій території!
Все це було б неможливим без команди наших крутих партнерів Jan Bolesław Perkowski та Paweł Lange-Kuczyński, люди, які закохані в свій регіон, але разом з цим вболівають і за розвиток своїх друзів-українців!
Переконаний, це точно не остання перемога Ужгорода на арені міжнародних донорів!
Ми обовʼязково працюватимемо й надалі як над інфраструктурою, так і над розвитком сучасної медицини в місті!
Щоб наші захисники, наші жінки та діти знали і відчували – про них піклуються.
І місто, і обласна адміністрація та керівник міської лікарні Олег Голуб мають в цьому неабиякий досвід та бажання.
Про це повідомляє заступник міського голови Ужгорода Василь Пинзеник.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися