25094
15:43 3.042022

Укрпошта відновлює доставку залізницею

Економіка 2366

1 квітня перший поштовий вагон незалежної України вирушив у складі потягу Львів-Київ до столиці.

Укрпошта додає до традиційних автомобільних перевезень залізничні. Зокрема, йдеться про доставку посилок і гуманітарної допомоги. Після того, як доставка поштових відправлень залізницею пройде тестування, планується запуск доставок пошти залізницею у напрямку Харкова та інших міст-мільйонників. В планах Укрпошта та Укрзалізниці налагодити доставку відправлень по всій території країни.

«З початком війни кількість завдань, які вирішує Укрпошта, збільшилися. Якщо раніше наше завдання полягало у доставці відправлень, то зараз ще додалося перевезення гуманітарних вантажів, допомога з релокацією підприємств та доставка продуктових наборів в прифронтові міста. Окрім цього, пересування по дорогах ускладнилося через численні блокпости і подекуди затори. Але незважаючи на ситуацію в країні, ми прагнемо забезпечувати вчасну доставку в усі куточки країни. Бо це важливо і для бізнесу, і для всіх людей, які лишаються вдома і чекають посилки від рідних, і тих, кому довелося переїхати. Дякую Укрзалізниці, яка так оперативно відгукнулася на ініціативу і надала вагони для експлуатації», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Перевезення відправлень залізницею має скоротити загальний час доставки, який збільшився через велику кількість блокпостів на автошляхах. Крім того, сортувальні центри в усіх обласних пунктах знаходяться поблизу місцевих залізничних вокзалів, тому відправлення будуть потрапляти на склади обробки відправлень практично одразу після розвантаження. Крім того, залізниця наразі є найбільш безпечним способом перевезення, особливо у областях, де ведуться воєнні дії.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах