25091
15:21 3.042022

В обласному центрі презентували 5 кроків безпечного бізнесу на Закарпатті

Економіка 3211

Сьогодні на зустрічі з представниками ІТ-компаній презентували 5 кроків безпечного бізнесу на Закарпатті.

За словами голови ОВА Віктора Микити, Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Володимир Зеленський консолідує зусилля та ставить чіткі завдання, спрямовані на підтримку національної економіки. Все це для того, щоб люди мали роботу там, де дозволяє безпекова ситуація.

«Бізнес повинен працювати, тому що має працювати тил, а фінансова система України не може бути знекровлена. Всім, хто не зайнятий безпосередньо у забезпеченні боєздатності фронту, в стратегічному волонтерстві, важливо повернутись до робочого місця», — наголосив Віктор Микита.

Керівництво області своєю чергою активно працює, щоб відновити роботу критично важливих секторів економіки саме на Закарпатті, та створює дієву платформу й умови для релокації бізнесу з регіонів, де сьогодні тривають бойові дії.

«Це непрості процеси, механізми поки що відшліфовуються, звичайно, перед нами постають труднощі. Однак наш менеджмент працює на місцях 24/7, щоб вдосконалити їх та зробити максимально ефективними», — підкреслив Віктор Микита.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах