https://rx.ua
21126
20:17 16.092020

В Ужгороді провели онлайн-практикум щодо особливостей формування місцевих бюджетів

Економіка 1098

Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.  

11 вересня 2020 року Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Особливості формування місцевих бюджетів: ключові аспекти та проблемні питання». Модератором заходу був Сергій Остафійчук, заступник директора департаменту фінансів Закарпатської ОДА.

На початку трансляції до учасників практикуму звернувся виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, який підкреслив важливість та актуальність тематики практикуму та побажав плідної роботи.

Під час практикуму модератором були висвітлені проблемні питання виконання місцевих бюджетів у 2020 році, основні підходи до формування місцевих бюджетів на 2021 рік та механізми державної підтримка реалізації реформ у сфері регіонального розвитку і сприяння децентралізації влади.

Про законопроєкти у сфері місцевих фінансів, прийняття яких матиме суттєвий вплив на фінансову спроможність громад, розповіла консультантка з бюджетних питань Юлія Траньович.
Також під час онлайн-заходу модератори відповіли на запитання, що цікавили представників громад.  

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне