19722
11:01 23.042020

Закарпатською митницею забезпечено митне оформлення понад 10 т. медичного обладнання для боротьби з COVID-19

Економіка 746

Працівники Закарпатської митниці оформили для вільного обігу медичне обладнання вагою понад 10 тонн, на суму звільнення майже 1 млн 650 тис грн. Здебільшого це реагенти для діагностики, шприци та інше обладнання.

Варто зазначити, що Законом України № 530 звільнено від сплати мита та ПДВ імпортерів, які ввозять в Україну лікарські засоби, медичні вироби та медичне обладнання, призначені для боротьби з COVID-19.

Крім того, 20 березня Уряд затвердив перелік лікарських засобів, медичних виробів, медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість. У цій же Постанові визначено і умови, яким мають відповідати медичні товари, щоб скористатися можливістю звільнення від сплати мита та ПДВ при імпорті.

Детальніше у Постанові за посиланням https://bit.ly/3dntrHo

Окрім того, фахівці МОЗ звертають увагу, що слід розрізняти медичні вироби та засоби індивідуального захисту. Детальніше https://bit.ly/2Um9Q2w

Закарпатська митниця Держмитслужби

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне