Депутати затвердили бюджет Ужгорода на 2020 рік

Опубліковано: | Переглядів: 1445
 • Поділіться із друзями:

У четвер, 12 грудня, відбулося перше пленарне засідання чергової сесії Ужгородської міської ради. На початку засідання в сесійній залі зареєструвався 31 депутат.

Відтак міський голова поінформував, що місту за останній час вдалося відремонтувати 136 покрівель та 38 електрощитових. Йшлося про це тому, що на сесію прийшли мешканці будинків, які потребують негайного ремонту покрівель. Тож міський голова пообіцяв, що у найближчому часі їхні проблеми будуть вирішені.

Відтак до депутатів звернулася голова ОСББ «Ера», що на Собранецькій 146, з обуренням, що вже на протязі довгого часу вона немає можливості видавати картки форми А і Б на прохання мешканців. Потрібні вони для оформлення субсидій, довідки про сімейний стан тощо. Притім, що ОСББ зареєстровано ще у 2017 році. Відтак мешканці обурені, адже кожного разу повинні звертатися для цього у ЦНАП. Утім після довгих дискусій депутати, так і не змогли нічим допомоги мешканцям ОСББ «Ера».

Далі депутати підтримали звернення до Фонду регіонального розвитку, щодо добудови корпусу до ЗОШ №19, яка знаходиться в Новому районі.

Перейшовши до порядку денного народні обранці затвердили кілька міських програм. Найперше – звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2019 року. Згідно із документом, на особливому контролі у керівництва міста стояли питання наповнення бюджетів, розбудови інфраструктури міста, залучення інвестицій та розвитку туризму, що в свою чергу дало поштовх до створення позитивної динаміки у багатьох сферах діяльності.

Відтак затвердили саму Програму економічного та соціального розвитку Ужгорода на 2020 рік.

Схвалили депутати і бюджет міста на 2020 роки. За нього проголосувало 26 депутатів.

У рішенні, зокрема, зазначається:

“Визначити на 2020 рік: доходи міського бюджету у сумі 1 306 535 100 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 1 274 117 800 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету – 32 417 300 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки міського бюджету у сумі 1 298 391 060 гривень, у тому числі видатки загального фонду міського бюджету – 1 097 538 510 гривень та видатки спеціального фонду міського бюджету – 200 852 550 гривень;

повернення кредитів до міського бюджету у сумі 88 000 гривень, у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду міського бюджету 88 000 гривень;

надання кредитів з міського бюджету у сумі 94 340 гривень, у тому числі надання кредитів із спеціального фонду міського бюджету – 94 340 гривень. профіцит за загальним фондом міського бюджету у сумі 176 579 290 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення; дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету у сумі 168 441 590 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у розмірі 1 000 000 гривень, що становить 0,08 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом; резервний фонд міського бюджету у розмірі 7 000 000 гривень, що становить 0,6 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом”.

Варто зазначити, що на цій сесії міськради затвердили також Кодекс етичної поведінки для комунальників.

У ньому йдеться, що поведінка працівників комунальних підприємств, які підпорядковані Ужгородській міській раді, повинна ґрунтуватися на таких основних принципах: демократизму і законності; гуманізму і соціальної справедливості; пріоритету прав людини і громадянина; професіоналізму, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі;персональної відповідальності за виконання професійних обов’язків і дотримання службової дисципліни; політичної неупередженості.

Розглянувши близько два десятки рішень міський голова оголосив перерву у роботу сесії. Наступне пленарне засідання має відбутися 20 грудня.

Христина БІКЛЯН

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події