6437
18:59 13.072017

Керівництво ГУ ДФС Закарпаття привітало бухгалтерів найсумлінніших підприємств області

Економіка 3099

В Ужгороді керівництво ГУ ДФС у Закарпатській області долучилось до привітань бухгалтерів з нагоди їхнього професійного свята, яке відзначають в Україні 16 липня.

24

У зустрічі, яка проходила в «Ужгородському прес-клубі», взяли участь Юрій Сакалош – заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області, Марта Волощук – голова Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України АППУ, Юлія Кілару – голова Закарпатського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», Вікторія Бердишева – заступник голови Закарпатського територіального відділення Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, Катерина Ненько – регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік», бухгалтери підприємств Закарпаття та журналісти.

За словами Юрія Сакалоша, бухгалтерська справа досить важке та рутинне заняття, а робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу, однак у ринкових умовах попит на бухгалтерські послуги збільшується, а вимоги до їх якості – зростають.

– Від імені Головного управління ДФС у Закарпатській області і всіх його працівників прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Дякуємо, вам за наполегливість та службу на благо нашої економіки, за те, що, дотримуючись закону, працюєте в правовому полі і стаєте прикладом для інших. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги, – наголосив  Юрій Сакалош. Також заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області відзначив головних бухгалтерів підприємств області подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня бухгалтера.

Відтак з привітаннями та словами вдячності до бухгалтерів звернулися всі учасники заходу, після чого обговорили сучасний стан бухгалтерської справи на Закарпатті та в України в цілому.

Варто зазначити, що свою історію День бухгалтера розпочав з 16 липня 1999 року, коли Президент України підписав Закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Появою цього професійного свята враховано значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки.

ДФС у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті судитимуть підрядника за ДТП під час ремонту траси Київ-Чоп, у якій вагітна жінка зазнала тяжких травм
10:53
У Берегові проходить Міжнародна наукова конференція «Біогеосфера та соціум»
10:21
Нитками і бісером, вручну і на машинці. Мукачівка вишиває пасхальні дива
10:01
В Ужгороді на вулиці Карпатської України виявлено незареєстровані підключення каналізаційних стоків
09:44
В Ужгородському замку відкрили виставку «Великий день, Світлий день»
09:22
На Закарпатті суддю підозрюють у доплатах за «фейковий» науковий ступінь
09:00
12-а річниця Національної гвардії України
08:45
Справу щодо туркомплексу, пов’язаного з нардепом від ОПЗЖ, передано до суду
08:30
КП "Ужгородський муніципальний транспорт" надає актуальний графік руху міського автобуса за маршрутом №11Б
19:21
Одноразова доплата 1500 гривень надійде одержувачам автоматично
18:50
Всі новини