18:35 13.072017
У Тячівському держлісгоспі в серпні збудують ще понад 7 місць для відпочинку
Економіка
4422
В серпні місяці в лісових масивах Тячівського держлісгоспу заплановано побудувати понад 7 рекреаційних об’єктів, які стануть місцями відпочинку для гостей району і самих проживаючих.

Про це повідомила директор Тячівського держлісгоспу Наталія Катреняк під час спілкування з представниками преси. За її словами, «ці рекреаційні об’єкти також сприятимуть запобіганню виникнення пожеж в лісах і вихованню дбайливого ставлення до зелених насаджень у громадян. Загалом у серпні заплановано збудувати 6 новеньких рекреаційних об’єктів в Тарасівському, Тереблянському, Тернівському та Дубівському лісництвах. Всі вони будуть облаштовані місцями для паркування автомобілів, мангалами для розпалювання багаття, туалетами, сміттєвими баками та ін.».
Всі лісогосподарські заходи проводяться за дорученням колегії при Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, згідно з яким кожне лісогосподарське підприємство галузі зобов’язане побудувати по одному такому рекреаційному об’єкту.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
Ювілеї, наука та молодь: у Берегові відбувся IX Науковий дискусійний вечір
10:54
Програма святкування днів міста Мукачева
10:27
В Ужгороді відбулася фінальна 28-ма «SMARTAKIADA» – яскраве завершення інтелектуального сезону
10:16
В Ужгороді обговорили укриття у житловому фонді
09:34
Насичена програма заходів та вільне відвідування: яким буде Міжнародний день музеїв у провідних закладах області
08:59
Новий міст через Тису та КПП на Закарпатті: Румунія презентувала завершену частину об’єкта
08:45
В Ужгороді працюватимуть пришкільні табори
08:30
На Закарпатті весняна кампанія з пероральної імунізації диких мясоїдних тварин
20:48
Понад 6,2 млрд грн ПДФО перерахували роботодавці Закарпаття
20:28
У Чопському прикордонному загоні визначили найкращих кінологів
20:11
Всі новини
Головне
Публікації
Ювілеї, наука та молодь: у Берегові відбувся IX Науковий дискусійний вечір
10:54
На ринках Ужгорода вже продають ранню закарпатську черешню
10:20
Мукачівка тче традиції у дусі сучасності
12:30
Володимир Ковач корені дерев перетворює на скульптури
16:30
Огляд матчів 11-го туру чемпіонату Закарпаття з футболу
13:47
Всі Публікації
Фото
Відео