18625
10:52 18.042025

Закарпатські податківці з початку року надали понад 30 тисяч адмінпослуг

Економіка 1325

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що протягом січня – березня 2025 року працівники податкових органів краю надали 30,5 тис. адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання. У тому числі, у 9 Центрах обслуговування платників, що діють у Закарпатській області, надано 20 тис. послуг. В електронній формі – 9,5 тисячі.

Серед основних наданих послуг в ЦОП з початку року: видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Впродовж десяти місяців цього року видано майже 16 тис. таких реєстраційних номерів. З них в Центрах – 15,1 тисяч.

Закарпатські податківці звертають увагу на те, що спілкуватися з податковими органами та користуватися електронними сервісами від ДПС можна дистанційно. Найпопулярніші з них: «ЗІР», «Електронний кабінет платника», «Моя податкова» та «Дія» від Міністерства цифрової трансформації України.

Про це повідомляє ДПС у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 32 млн грн туристичного збору у 2025 році
19:20
В Ужгороді попрощалися із військовим Олексієм Бриньком
18:45
Уряд підвищує мінімальні пенсійні виплати для родин загиблих і зниклих безвісти захисників та захисниць
18:22
Кілька вулиць Ужгорода будуть без вуличного освітлення
18:06
В Ужгороді відбулися змагання з гандболу
17:20
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Всі новини