29895
16:37 15.122024

Київ та Будапешт зʼєднали прямим залізничним сполученням

Економіка 2487

🇺🇦🇭🇺 Важливий день для України й Угорщини.

Разом із Віцепрем’єр-міністром з відновлення – Міністром розвитку громад та територій Олексієм Кулебою і представниками АТ «Укрзалізниця» дали старт поїзду №9/10 Київ – Будапешт.

Сьогодні ми зʼєднали Україну й Угорщину, Київ та Будапешт і, головне, два наших дружні народи прямим залізничним пасажирським сполученням.

Оглянули рухомий склад, привітали працівників залізниці й пасажирів потяга із важливою подією. Побажали гарної та безпечної дороги.

Поїзд забезпечить вчасне прибуття людей до Будапешта – великого залізничного й авіаційного хабу, де знаходиться найбільший аеропорт регіону імені Ференца Ліста, багато рейсів якого тепер синхронізовані з українським потягом.

🇪🇺 Запуск прямого залізничного сполучення між Києвом і Будапештом – черговий крок до інтеграції України в Європейський Союз.

Дякуємо Президенту Володимиру Зеленському, Віцепрем’єр-міністру з відновлення – Міністру розвитку громад та територій Олексію Кулебі, а також представникам АТ «Укрзалізниця» за підтримку й увагу до питань розвитку міжнародної пасажирської логістики та потреб людей.

Дякуємо угорським партнерам за підтримку в питаннях розширення транскордонної співпраці.

Інформує Віктор Микита – Заступник Керівника Офісу Президента України 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне