29538
12:45 11.092024

Понад 3 млн. громадян та 1,4 млн. транспортних засобів перетнули кордон на Закарпатті

Економіка 3067

Пасажиро- і вантажопотік у зоні діяльності Закарпатської митниці, у порівнянні з минулорічними показниками, дещо зменшився.

За січень-серпень 2024 року загальна кількість оформлених та пропущених транспортних засобів, що перетнули митний кордон України в зоні діяльності Закарпатської митниці, становила 1,4 млн одиниць (торік – 1,7 млн т/з).

Із них: 15,8 тисяч – пасажирських залізничних вагонів, 304 тисячі – залізничних вантажних вагонів, 678 тисяч – легкових автомобілів, 23,6 тисяч – автобусів, 194 тисячі – вантажних автомобілів, 41 – повітряне судно, 176,7 тисяч – інших транспортних засобів, оформлено та пропущено 12 462 тисячі тонн вантажів.

Аналіз динаміки цьогорічного транспортного потоку вказує на тенденцію до зменшення кількості транспортних засобів, які перетинали митний кордон України в зоні діяльності митниці, у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, на 335 тисяч одиниць.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
Всі новини
Головне