![25410](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/05/yedynyj-podatok.jpg)
Закарпатські платники єдиного податку сплатили майже 307 млн грн гривень
Протягом січня-лютого 2024 року у Закарпатській області до місцевих бюджетів суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили майже 308 млн 901 тис. грн єдиного податку.
Про це інформує Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.
За словами Олексія Петріченка, у порівняні з аналогічним періодом минулого року сплата єдиного податку збільшилась на 72,5% або майже на 129 млн гривень.
Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування – юридичні особи, протягом січня-лютого поточного року перерахували до місцевих скарбниць понад 45 млн грн, фізичні особи – понад 258 млн грн та «спрощенці», що перебувають на четвертій групі – майже 3,1 млн гривень.
Про це повідомляє ДПС у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися