27815
17:01 19.062023

Школярі Мукачева передали майже 1,5 млн гривень на Армія дронів

Економіка 2927

У травні старшокласники Мукачівської територіальної громади придумали, як допомогти Силам оборони. Вони згуртувалися та почали проводити шкільні ярмарки, благодійні івенти, спортивні змагання й інші активності.

Як результат — зібрали 1 482 000 грн і перерахували через United24, – повідомляє у себе на фейсбук сторінці віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Класний кейс шкільного самоврядування. Дякую за ініціативність та наполегливість. Завдяки вам бійці на фронті отримають більше дронів, які зберігатимуть життя”, – зазначає Михайло Федоров.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини