27629
11:22 27.042023

Закарпатська митниця провела зустріч із представниками підприємств

Економіка 4536

У рамках партнерства керівництво Закарпатської митниці зініціювало робочу зустріч із представниками підприємств, що здійснюють митну брокерську діяльність в області. Під час заходу розглянуто актуальні питання, що стосуються здійснення митної брокерської діяльності, функціонування системи NCTS, інституту АЕО та їх переваги.

У ході конструктивної дискусії між фахівцями митниці та представниками брокерських компаній озвучено слушні пропозиції щодо можливості відкриття інформації для громадян та суб’єктів ЗЕД у публічній частині реєстру митних брокерів підрозділів митниці. Зокрема, де здійснюють свою діяльність митні брокери та відповідно, контактної інформації для можливості легкого пошуку інформації про митних брокерів.

Користуючись нагодою, митні брокери надали свої пропозиції та зауваження для ефективної роботи чат-боту «Єдине вікно для міжнародної торгівлі». Їх митниця вже опрацювала та направила для розгляду профільним Департаментам Держмитслужби.

Також обговорено питання функціонування системи NCTS та інституту АЕО та їх переваги для суб’єктів ЗЕД.

Наприкінці зустрічі присутні висловили сподівання про продовження заходів, пов’язаних із мінімізацією процедур митного контролю, що дасть поштовх до розвитку вітчизняної економіки та наповнення Державного бюджету.

Безперечно, що такі зустрічі з надання консультацій та обговорення впроваджень митних новацій поглиблюють співпрацю митниці з брокерськими підприємствами. Тому митниця й надалі проводитиме відкриті діалоги з усіма зацікавленими суб’єктами, що здійснюють зовнішньоекономічні операції та брокерську діяльність.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне