26271
09:50 14.022023

На Закарпатті погодили 14 заявок на пільгове кредитування

Економіка 6971

14 заявок на пільгове кредитування в межах програми «Власний дім» погодили учора на засіданні спостережної ради. Про це повідомив Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, закарпатці, котрі вирішили скористатися доступними кредитами, невдовзі отримають загалом понад 3 млн грн для відновлення даху, капітального ремонту будинку, зведення нового житла чи проведення інженерних мереж.

Серед учасників найбільше мешканців Ужгородщини, однак скористатися такою можливістю може кожен незалежно від місця проживання.

«Під час засідання також наголосив на важливості поінформованості населення щодо цієї програми. “Власний дім” має на меті допомогти нашим краянам та підтримати їх, адже умови кредитування прості та вигідні. Фінансування для реалізації передбачене як з обласного, так і з державного та місцевих бюджетів», — додав Василь Іванчо.

За детальною інформацією звертайтеся в обласний Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості за номером +380987415545 (Віталій) чи на електронну адресу: ZakFond@gmail.com.

Про це інформує Закарпатська обласна державна адміністрація.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне