26813
13:26 10.112022

Дорожники провели ямковий ремонт на Тячівщині

Економіка 5240

Ремонтні роботи на автошляхах краю добігають кінця, тому відповідні служби намагаються реалізувати розпочаті проєкти до заморозків. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, днями дорожники закінчили роботи в одному з населених пунктів Тячівського району.

«Працювали в межах автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070602 Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля. Тут вдалося покращити проїзд на 2,9 км шляху в межах села Біловарці завдяки влаштуванню вирівнювального шару асфальтобетону та ямковому ремонту», – прокоментував Мирослав Білецький.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті забезпечено відшкодування до бюджету понад 9,4 млн грн податків, несплачених забудовником житлового комплексу
10:18
В Ужгороді поліція розшукала викрадене немовля
09:22
У чемпіонаті Закарпаття з футболу відбулися матчі 10 туру
08:59
Тячівщина: судитимуть учасників групового нападу на ветерана війни
08:45
В Ужгородському скансені триває відбудова дерев’яної синагоги з села Великі Ком’яти
08:30
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Всі новини