26063
19:06 20.072022

Пільговий проїзд у громадському транспорті Ужгорода незабаром здійснюватиметься за наявності «Муніципальної картки ужгородця»

Економіка 6587

Про це інформує відділ транспорту Ужгородської міської ради.

Щоб отримати «Муніципальну картку ужгородця», потрібно зареєструватися у Єдиному соціальному реєстрі громадян, які мають право на безоплатний пільговий проїзд у громадському транспорті Ужгорода і зареєстровані як члени територіальної громади Ужгорода.

 Внести відомості до Реєстру можна через Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради (пл. Поштова, 3) за попереднім записом за номером телефону (0312) 61-76-87, 42-80-28, обравши дату та час прийому.

 Для внесення інформації до Реєстру подаються оригінали документів:

 – заява за встановленою формою;

 – документ, що посвідчує особу пільговика (паспорт або ID-картка), який має право на пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в Ужгороді;

 – документ, який підтверджує місце реєстрації заявника;

 – документ, який підтверджує право на пільгу;

 – письмова згода пільговика на передачу відомостей про нього із Реєстру суб’єкту, який буде уповноважено на виготовлення картки пільговика, що дає право на безоплатний проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в Ужгороді.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Лісову пожежу неподалік Воловця – локалізували
13:07
Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав нацпарк на Закарпатті відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
12:51
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Рокосова
12:28
Міжнародна науково-практична конференція до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
12:05
Завтра, 8 травня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Ференсом
11:46
На Закарпатті викрили схему поборів за працевлаштування до державної установи: підозру отримав посадовець Держекоінспекції
11:22
Юний берегівчанин повернувся з Чемпіонату світу з хортингу із золотою та срібною медалями
11:06
IV Міжнародний конгрес координаційної платформи «ВзаємоДія»
10:50
Боротьба з лісовою пожежею на Мукачівщині триває
10:35
На Закарпатті забезпечено відшкодування до бюджету понад 9,4 млн грн податків, несплачених забудовником житлового комплексу
10:18
Всі новини