25874
14:34 29.062022

В Іршаві відбулася нарада щодо підготовки установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років

Економіка 3550

З метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери громади до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, проведено робочу нараду під головуванням міського голови у місті Іршаві Закарпатської області.

На робочій нараді були присутні керівники структурних підрозділів, старости старостинських округів міської ради, керівники комунальних підприємств, організацій та установ, які функціонують на території Іршавської міської територіальної громади, представники НПП «Зачарований край» та ДП «Довжанське ЛМГ», АТ «Оператор газорозподільної системи «Закарпатгаз», ТОВ «Лігніт +». Присутні обговорили проблемні питання, шляхи їх вирішення та відзвітували про хід підготовки об’єктів до опалювального періоду.

Особливу увагу звернули на питання, які стосувались: погашення заборгованостей та забезпечення оплати житлово-комунальних послуг установами, що фінансуються з місцевих бюджетів; виконання заходів із підготовки та безаварійної роботи житлово-комунальних підприємств; здійснення повірок лічильників, аналізу роботи котелень і обсягу витрат природного газу, дров, інших опалювальних матеріалів для освітніх, медичних установ та закладів культури; скорегували реалізацію спільних заходів задля забезпечення населення й установ безперебійним електро- та газопостачанням, дровами тощо.

Окремо міський голова зупинився на питанні оформлення та виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг для населення, особливо для людей, які звертаються вперше. А також сприяння у забезпеченні соціальних виплат та пільг сім’ям військовослужбовців, які несуть службу у ЗСУ.

Міським головою надано доручення з вирішення актуальних проблемних питань щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери громади до нового опалювального сезону 2022-2023 року.

Наприкінці наради міський голова наголосив, що питання стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий постійно перебуває на його особистому контролі.

Про це інформує Іршавська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах