25832
13:57 26.062022

Фонд держмайна України сприяє Закарпаттю в релокації

Економіка 2317

Керівник ОВА Віктор Микита відзначив роль Фонду держмайна України на чолі з в.о. голови Фонду Ольгою Батовою у питаннях релокації.

«Зв’язок Закарпаття – Київ був встановлений у режимі 24/7, і саме від цієї комунікації залежав кінцевий результат нашої діяльності», – наголосив Віктор Микита.

За його словами, Ольга Батова долучилася до економічного форуму «Релокація на Закарпаття: європейський вимір» та разом з підприємцями й іноземними партнерами підбила підсумки роботи за ці 120 днів, відзначила досягнення та озвучила проблемні питання, над якими працює сьогодні команда Фонду держмайна спільно з ОВА й бізнесом. 

Очільник області зауважив, що на форумі також окреслили додаткові інструменти підтримки підприємців, серед яких і реформа оренди держмайна.

Зокрема, ФМДУ зменшив строки проведення аукціонів, зробив договори електронними та запровадив цілу систему пільг аж до 100% для того, щоб бізнес почував себе комфортніше попри всі виклики війни. Для релокованих підприємств діє ставка 1 грн за кв. м на перші 6 місяців оренди.

«Також Фонд ініціював відновлення аукціонів малої приватизації. Менше бюрократії, більше ефективності. Пропонують скоротити терміни проведення аукціонів, змінити порядок оплати, а також відкрити можливість для приватизації підприємств з боргами, – зазначив Віктор Микита. – Такий рівень комунікації між центральними органами влади, виконавчою владою в регіоні та бізнесом на місцях не залишився непоміченим нашими іноземними партнерами. Делегації підкреслили, що далеко не кожна країна ЄС сьогодні може продемонструвати такий рівень державного й управлінського менеджменту, якому довіряє бізнес».

Голова Закарпатської ОВА подякував усій команді Фонду державного майна України та окремо керівнику Ользі Батовій за взаємодію, підтримку й увагу до нашого регіону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах