25699
14:53 15.062022

Частка зайнятих у легковій промисловості у Закарпатській області становила 16,8%

Економіка 3939

Однією з провідних галузей економіки Закарпатської області є легка промисловість, яка покликана задовольняти потреби наших громадян товарами широкого вжитку та сприяти поліпшенню якості життя.

За 2021р. на підприємствах легкої промисловості середньооблікова кількість штатних працівників склала 6,0тис.осіб, що на 5,3% менше, ніж у 2020р. Їх частка у загальній кількості зайнятих у промисловості становила 16,8%.

У 2021р. індекс обсягу виробництва промислової продукції на підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, порівняно з 2020р., склав 99,9%. Великими, середніми та вагомими за обсягами малими підприємствами легкої промисловості протягом минулого року реалізовано продукції на 1495,8 млн.грн, що становить 5,3% загальнообласного промислового обсягу.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника на підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів за 2021р. становила 9876грн, що на 27,2% менше від середнього рівня по промисловості та на 19,3% менше обласного показника.

Про це повідомляє Головне управлiння статистики у Закарпатськiй областi.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень викрили 10 організаторів схем незаконного переправлення чоловіків за кордон
09:00
На Свалявському сміттєзвалищі виявили заборонені медичні відходи
08:45
На вечір колядок запрошують священники Мукачівської греко-католицької єпархії 27 грудня
08:30
Разом із закарпатцями колядували представники різних куточків України
23:32
На Закарпатті ветеранам та родині загиблого захисника вручили сертифікати на житло
16:23
В Ужгороді нетверезого водія оштрафували на 75 тисяч гривень
16:07
Пенсійники Закарпатті відзначили річницю заснування Пенсійного фонду України
15:48
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
15:12
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Учні Ужгородської музичної школи №1 подарували містянам свято
12:21
Всі новини
Головне