25593
12:42 4.062022

Закарпаття та земля Бургенланд посилюють співпрацю в економічному напрямку

Економіка 3615

Під час візиту делегації землі Бургенланд Республіки Австрія на Закарпаття очільник ОВА Віктор Микита спільно з колегами обговорили низку питань щодо двосторонньої економічної співпраці регіонів.

У фокусі уваги — закарпатський бізнес, зокрема й релоковані підприємства. Партнерів з Австрії зацікавили комплектуючі, ІТ-продукти, виноробство та інші галузі.

«Голова Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Ганс Петер Доскоціл та представники бізнесу австрійського регіону були вражені ефективністю роботи з релокації та відновлення функціонування компаній на Закарпатті. Особливо їх здивував наш ІТ-кластер, про який іноземні партнери вже чули», – прокоментував Віктор Микита.

На зустрічі порушили й питання щодо сприяння ефективній співпраці бізнесу в паливному секторі.

«Наша робота спрямована на укладання контрактів щодо імпорту палива нашими компаніями з Австрії у Закарпатську область. Завдяки голові Уряду землі Бургенланд ми маємо такі контакти й уже є конкретні домовленості. Готуємо документальний супровід», — зауважив очільник ОВА.

Керівництво області та представники австрійської делегації домовилися про літній відпочинок 600 дітей в Бургенланді, що також дозволить розпочати спільні проєкти у напрямку освіти й розвитку дітей.

У складі делегації були присутні й особи, які відповідають за розвиток виноробства у Бургенланді, тож насамкінець партнери відвідали «Шато Чизай», музей виноробства та виробничі потужності підприємства.

«Щиро дякуємо нашим друзям — голові Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Гансу Петеру Доскоцілу і його команді за візит, ефективне співробітництво та перспективні напрацювання», — резюмував Віктор Микита.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах