24805
09:22 13.032022

Уряд відшкодує комунальні витрати громадам, які безкоштовно приймають переселенців

Економіка 4796

Відтак, держава відшкодує громадським бюджетам, які гостинно прийняли переселенців, комунальні витрати будівель, або приміщень комунальної форми власності (у школах, садочках та ін.) за березень місяць.

Мова про усі витрати пов’язані з теплопостачанням, водопостачанням, водовідведенням, газопостачанням, купівлею дров, палетів та вугілля.

Для цього громаді достатньо подати заяву до військової адміністрації та чеки або скани, які підтверджують оплату комунальних послуг. Військові адміністрації надсилатимуть Мінрегіону відповідні дані по громадам, а Мінрегіон буде готувати акт уряду про виділення коштів.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини