24108
20:00 18.112021

До уваги підприємств та організацій

Економіка 73566

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.1998 № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави і розпорядження ним»  о 11.00 год. 10 грудня 2021 року у залі засідань Головного управління ДПС у Закарпатській області по вул. Волошина, 52 буде проведено засідання конкурсної комісії з питань визначення торговельних підприємств, що можуть бути включені до Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави у 2022 році.

Для участі в конкурсі претендент до 07 грудня 2021 подає до конкурсної комісії пропозицію та відповідний пакет документів.

Телефон для довідок (031)61-43-70.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Мукачівський районний осередок ТУКЗ-КМКС провів річні загальні збори
20:27
У Берегівській філії начального центру МСС відбулась відкрита лекція на тему «Сила онлайн-простору та сімейне життя у ХХІ столітті»
16:40
У Берегові з нагоди Днів Ракоці відбувся вечір народного танцю
16:13
На Ужгородщині відбувся традиційний конкурс угорського красномовства
15:51
Співпраця без кордонів – допомога від Нідерландів для нужденних на Закарпатті
15:33
В Ужгороді провели змагання з міжнародних шашок-64 серед ветеранів
15:14
На Тячівщині зловмисник здійснив наїзд на поліцейську – подію кваліфіковано як замах на життя правоохорониці
15:03
279 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
14:42
Закарпатські гандболістки здобули переконливі перемоги
14:18
Виноградівський районний осередок ТУКЗ-КМКС провів річні загальні збори
14:01
Всі новини