11966
22:40 3.072018

За січень-червень 2018 року до обласного бюджету Закарпатської області надійшло податків, зборів та інших доходів у сумі 449,0 млн. грн

Економіка 3287

За січень-червень 2018 року до обласного бюджету Закарпатської області надійшло податків, зборів та інших доходів у сумі 449,0 млн. грн., що більше відповідного періоду минулого року на 20,8 відс. або на 77,4 млн. гривень.

180703_news-15-18

До загального фонду обласного бюджету мобілізовано податків, зборів та інших доходів у сумі 317,2 млн. грн., що становить 105,8 відс. до плану (більше на 17,5 млн. грн.) та 26,8 відс. до аналогічного періоду 2017 року (більше на 67,1 млн. гривень).

Основними бюджетоутворюючими джерелами доходів загального фонду обласного бюджету є податок на доходи фізичних осіб (83,5 відс. загального обсягу, надійшло 264,9 млн. грн.), податок на прибуток підприємств (5,6 відс.,  17,7 млн. грн.), рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування (3,2 відс., 10,2 млн. грн.), плата за ліцензії на право роздрібної  торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (відповідно 2,8 відс., 9,0 млн. грн.), рентна плата за спеціальне використання води  (1,1 відс., 3,4 млн. гривень).

Доходи спеціального фонду обласного бюджету виконані в сумі 131, млн. грн., що на 8,5 відс. або на 10,4 млн. грн. більше, ніж у січні-червні 2017 року. Найбільшу питому вагу в доходах спеціального фонду зайняли надходження для фінансового забезпечення реалізації заходів, визначених пунктом 33 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України (52,5 відс.) та власні надходження бюджетних установ (43,6 відсотка).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне