1041
11:12 30.062016

Закарпатські архітектори обговорять шляхи інтеграції містобудівного законодавства України в Європейський простір

Економіка 5770

-8-638У п’ятницю, 1 липня, в Ужгороді відбудеться семінар-нарада на тему: «Моніторинг та реалізація схеми планування території Закарпатської області та інтеграція містобудівного законодавства України в Європейський простір», повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба Закарпатської ОДА.

Під час заходу головний архітектор Закарпаття Микола Пігуляк розповість про державну систему управління у сфері містобудування та архітектури, зробить аналіз моніторингу схеми планування територій Закарпатської області. Під час навчань також буде проведений порівняльний аналіз систем містобудівної документації в державах Євросоюзу та України та озвучені певні пропозиції про зміни цієї системи в Україні.

Крім того, головні архітектори міст і районів Закарпаття звітуватимуть з питань виготовлення містобудівної документації. 

Семінар-нарада відбудеться у великому залі Закарпатської ОДА (2-й поверх). Початок о 10.00.

Запрошуються представники ЗМІ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
У «Тато.хаб.Ужгород» провели лекцію для дорослих про казки
15:31
Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з громадою-форпостом у Запоріжжі
15:05
Всі новини