24230
11:16 9.122021

Офіційно: Закарпатська митниця отримала нового керівника

Економіка 1378

Головним митником Закарпаття призначено екс-керівника багатьох митних установ, в тому числі й Ужгородської митниці.

У зв’язку з відрядженням начальника Закарпатської митниці Олександра Румянцева, згідно з наказом Державної митної служби України, з 6 грудня п.р. виконувачем обов’язки начальника Закарпатської митниці призначено Ігоря Безсмертного.

Народився Ігор Іванович 6 травня 1965 року в м. Київ.

У 1990 році закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю електропостачання промислових підприємств, далі у 2005-му – інститут дистанційного навчання Національного педагогічного університету ім. Драгоманова за спеціальністю правознавство, і в 2009 році – отримав магістра за спеціальністю міжнародна економіка після навчання в Українському державному інституті фінансів у м. Київ.

Із 35 років загального стажу роботи, 29 – на державній службі. У митній системі – з 1992 року, починаючи з інспектора Київської митниці. А з 2006 року – на керівних посадах Західної регіональної митниці (куди входили і Чопська, Виноградівська та Ужгородська митниці), згодом – Київської обласної, Ужгородської митниці, Київської міжрегіональної, Львівської та Дніпропетровської митниць.

До призначення на Закарпатську митницю Ігор Безсмертний працював начальником управління митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Хмельницької митниці.

Радник митної служби І рангу.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне