24097
17:04 16.112021

За жовтень до бюджету Мукачева надійшло штрафів на понад 310 тис грн

Економіка 951

За жовтень до міського бюджету надійшло більше 310 тисяч гривень за рахунок сплати адміністративних штрафів накладених інспекторам муніципальної інспекції. Порушники мали право оплатити половину штрафу в 10-денняй строк з моменту винесення постанови, або ж оплатити повну суму штрафу пізніше. Оплата штрафу може проводитися в електронній формі за посиланням через QR-код, що нанесений на кожне повідомлення або ж за реквізитами, що також вказані на повідомленні та постанові. Разом з тим, кожен громадянин, що притягнутий до відповідальності, згідно законодавства України має право оскаржити постанову інспектора в суді протягом 10 днів з моменту її винесення. У випадку несплати штрафу, управління муніципальної інспекції передає постанови до ДВС для примусового виконання – стягнення з боржника суми штрафу.

Так, за минулий місяць, до бюджету громади порушниками було перераховано більше 310 тисяч гривень за сплату штрафів через порушення правил дорожнього руху.

Управління муніципальної інспекції закликає громадян дотримуватися правил дорожнього руху та правил паркування зокрема, інформує Управління муніципальної інспекції.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне