https://rx.ua
23536
13:10 21.082021

На Закарпатті власник однієї з АЗС сплатить півторамільйонний штраф за продаж неякісного пального

Економіка 7595

На  одній з автозаправних станцій  області продавали неякісне пальне. Цей факт був зафіксований у ході контрольного заходу, проведеного свого часу за колективним зверненням громадян фахівцями ГУ Держпродспоживслужби Закарпаття. За вказане порушення на суб’єкта господарювання наклали штраф у розмірі 1 582 360,00   грн.

Не погодившись  з рішенням органу  контролю,  підприємець  оскаржив постанову про накладення штрафу у судовому порядку. Під час розгляду справи суди різних інстанцій ретельно дослідили дотримання  порядку  проведення заходу державного нагляду  спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, а також правомірність  винесення  постанови органом державного нагляду.

За результатами  розгляду  справи,  судами  першої, апеляційної та касаційної інстанції  рішення Головного управління  Держпродспоживслужби визнано законним і таким, що прийняте відповідно  до встановлених вимог із забезпеченням усіх прав суб’єкта господарювання при проведенні перевірки.

Тож підприємцю, який продавав споживачам неякісне пальне, таки доведеться  сплатити понад півторамільйонний штраф, інформує Управління.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне