20023
17:22 30.062020

У Мукачеві затверджено ставки податків та зборів на 2021 рік

Економіка 6443

25 червня на черговій сесії Мукачівської міської ради було прийнято ряд рішень щодо встановлення місцевих податків і їх зборів на території Мукачівської ОТГ на 2021 рік для платників єдиного податку, які віднесені до першої та другої групи.

Для платників першої групи, які вибрали звітність обліку та звітності, прийнято ставку 10% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб за календарний місяць. Ця ставка встановлена на 1 січня податкового звітнього року. Для платників другої групи – 20% від розміру мінімальної заробітної плати встановлені законом станом на 1 січня 2021 року за календарний місяць.

Також прийнято ставки для податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – фізичним і юридичним особам для житлової та не житлової нерухомості. Для житлової нерухомості встановлено ставку 0.1% від розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня 2021 року. Для не житлової нерухомості від 0.1% до 0.25% – залежно від розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січне 2021 року за один квадратний метр об’єкту оподаткування.

Із січня встановлено ставку для туристичного податку, тобто 0.5% для внутрішнього та 0.6% для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати за один день ночівлі або проживання на території Мукачівської ОТГ.

Встановлено ставку транспортного податку. Розмір податку сталий – 25000 грн. Кожен легковий автомобіль, який є у приватній власності юридичних або фізичних осіб, термін випуску якого до п’яти років та розмір середньоринокової плати 375 мінімальних заробітних плат встановлених 1 січня 2021 року.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне