19073
22:49 25.022020

Фахівці поінформували про епізоотичну ситуацію, яка склалася у сусідніх до Закарпаття державах

Економіка 5804

Представники управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, керівник Ужгородського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Ліліана Ігнацевич та заступник начальника Ужгородської міської державної лікарні ветеринарної медицини Василь Браїло під керівництвом начальника ГУ ДПСС Івана Гуледзи і за участі власниці птахогосподарств Ужгорода, яке спеціалізується на вирощуванні перепелів, провели нараду, головною  метою якої було ознайомлення власниці з вимогами Закону України «Про ветеринарну медицину» в частині діяльності з утримання, розведення перепелів та отримання від них яєць.

Посадовці ГУ ДПСС також поінформувати власницю та працівників господарства про епізоотичну ситуацію, яка склалася у сусідніх до Закарпаття державах (Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії) щодо високопатогенного грипу птиці. Розповіли і про випадок захворювання домашніх пернатих, котрий мав місце  в Україні у Вінницькій області, де було знищено 108 тисяч курей несучок).

Читайте також: Закарпатців попереджають про поширення курячого грипу

У ході проведення цього заходу наголошувалося на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог, аби не допустити виникнення захворювання у цьому господарстві. Мовилося й про обов’язкове проведення вакцинації птиці проти хвороби Ньюкасла, серологічного контролю на 14-21 день після вакцинації та здійснення  лабораторного контролю сальмонельозу (складання програми).

На завершення інформаційно-роз’яснювального заходу приватний підприємець ознайомилася з вимогами отримання протоколу досліджень яєць на бактеріальні хвороби.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне