Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО

Опубліковано: | Переглядів: 2740
 • Поділіться із друзями:

Саме під такою назвою сьогодні, 10 жовтня, в культурно-історичному комплексі «Совине гніздо» провели щорічний інвестиційний форум. На захід запросили чимало представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, консульських установ, інвесторів в економіку Закарпаття з числа малого і середнього бізнесу, науковців, освітян та громадських активістів.

Вже на початку заходу учасникам та гостям презентували відеоролик про інвестиційні можливості Закарпаття. Після чого до присутніх звернувся Ігор Бондаренко, голова Закарпатської ОДА. Він наголосив на тому, що пора інвестувати в майбутнє Закарпаття.

«Економіка що зростає, закарпатський малий та середній бізнес, активна молодь, сприятлива законодавча база – ось передумови та стартові позиції з якими обласна влада готова зустріти кожного інвестора, який приходить в регіон. Наші обласні програми підтримки бізнесу дозволяють створити умови для збільшення кількості робочих місць, відкриття нових заводів та розширення існуючих. Наразі в краї працюють 600 підприємств з іноземними інвестиціями. Ми бачимо великий потенціал у машинобудуванні, легкій та харчовій промисловості, альтернативній енергетиці. Ми маємо славу туристичного регіону, тому важливо розвивати інфраструктуру – велодоріжки, кемпінги та стоянки для туристичного транспорту», – розповів губернатор.

Голова ОДА також анонсував запуск служби супроводу інвестора, яка втілена на базі Центру підтримки підприємництва. Перший сервіс цієї служби – інвестиційний портал, дозволить акумулювати всі запити інвесторів та активно реагувати на них. Повноцінно ресурс запрацює з 1 листопада.

Михайло Рівіс, голова Закарпатської обласної ради, у свою чергу, зауважив, що однією з основних цілей влади є забезпечення закарпатців роботою в рідному краї. Для цього залучають й іноземні інвестиції, потужну підтримку угорських колег: «Зараз наш край займає 5-7 місце в Україні по розміру середньої заробітної плати. Це вже в найближчому майбутньому допоможе нашим громадянам залишатися на рідній землі, а не виїжджати за кордон у пошуках заробітку».

До учасників форуму звернувся й Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла. За сприяння дипломатичної установи в краї вдалося втілити чимало, освітніх, культурних та соціальних проектів. Керівник дипломатичної установи зауважив, що Угорщина завжди відкрита до співпраці з Україною і продовжує підтримувати євроінтеграційні прагнення нашої держави.

«Закарпаття має дійсно привабливі інвестиційні можливості, серед яких лідирує галузь туризму. Проте невід’ємною складовою її подальшого розвитку є ремонт автошляхів та відкриття додаткових пунктів пропуску. У Закарпаття є можливість брати участь у інвестиційних та грантових проектах ЄС, тож цими джерелами варто скористатися і в майбутньому», – додав Йожеф Бугайла.

Під час панельних розмов учасники мали нагоду подискутувати про можливості інвестиційного розвитку Закарпаття. Зокрема йшлося про «оздоровлення економіки» України, передумови створення кластеру аудіо-візуальних індустрій у краї, інвестиційні паспорти ОТГ та стратегії їх розвитку, залучення інвестицій у вирішення екологічний проблем та інші цікаві напрямки.

Вікторія КОПИНЕЦЬ

 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
 • Закарпаття – бізнес в центрі Європи. ФОТО
«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події