https://rx.ua
14994
13:00 10.012019

Туреччина та Венеція ввели податок для туристів

Економіка 2011

У Туреччині новий податок стягуватимуть з туристів одразу після прильоту до аеропорту. Наразі мова йде про 1,5 євро з людини.

Спочатку головне управління державних аеропортів країни планувало ввести податок в розмірі три євро з людини. Проте, асоціація туристичних агентств Туреччини звернулася до міністра культури і туризму Туреччини, Мехмета Ерсоя, з пропозицією знизити збір, оскільки мільйони туристів уже оплатили відпочинок у Туреччині в 2019 році. Про це з посиланням на Асоціацію туристичних агентств Туреччини (TÜRSAB) повідомляє видання «Hurriye».

«Одна з найбільших переваг Туреччини як туристичного напрямку – це хороше співвідношення ціни та якості. Турпакети на 2019 рік продаються вже три місяці, починаючи з жовтня, без урахування нового податку. 3 євро можуть здатися незначною сумою, але якщо ці витрати буде покладено на туроператорів, їм доведеться заплатити мільйони євро», – заявив глава асоціації турагентств Туреччини Фируз Балик.

Після переговорів з міністерством транспорту та інфраструктури було вирішено скоротити збір до 1,5 євро з людини.

«Внаслідок переговорів було вирішено знизити податок на безпеку, який становив 3 євро, до 1,5 євро. Ми в боргу перед міністром культури і туризму за швидке вирішення питання туристичних агентств. У 2019 році ми продовжимо роботу із залучення більшої кількості іноземних туристів у нашу країну», – заявив у ході переговорів турецький міністр.

У Венеції ж вирішили ввести податок до 10 євро для тих туристів, які приїжджають в місто на один день, пише «BBC».

У бюджеті Італії на 2019 рік є положення, яке дозволяє Венеції накладати плату, яка в першу чергу стосуватиметься туристів, що прибувають на круїзних суднах на один день. Очікується, що вона буде ​​на рівні 2,5-5 євро на людину, але в гарячий період (влітку) вона може зрости до 10 євро.

Сотні круїзних суден щороку причалюють у Венеції, мер міста Луїджі Бругнаро наголосив, що «податок на посадку» створить необхідний дохід, задля збереження і підтримки чистоти у місті.

Тож при плануванні відпустки радимо звернути увагу на додаткові витрати.

Вікторія КОПИНЕЦЬ

 

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне