Закарпатців ознайомлять з аграрними розписками
Відкриття проекту «Аграрні розписки в Україні» в Закарпатській області.
26 січня 2018 року. Проект IFC «Аграрні розписки в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством юстиції України поширює дію нового інструменту фінансування – аграрних розписок – на всю країну. У зв’язку з цим, Проект IFC спільно зі своїми партнерами проводить низку заходів в регіонах.
26 січня відбудеться cемінар, присвячений відкриттю Проекту в Закарпатській області. До участі в ньому запрошуються представники місцевих ЗМІ.
Мета заходу – проінформувати учасників аграрного ринку про поширення роботи аграрних розписок на всю територію України.
Місце та час проведення:
Сесійний зал Закарпатської ОДА, 2-поверх, площа Народна, 4
Початок реєстрації об 11:00, початок заходу – об 11:30
До участі в заході запрошені:
Віктор Мікулін, заступник голови Закарпатської ОДА
Натуркач Руслана, начальник Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області
Олександр Муляр, Проект IFC «Аграрні розписки в Україні»;
представники Департаменту апромислового розвитку Закарпатської ОДА, райдержадміністрацій, Головного територіального управління Держгеокадастру у Закарпатській області та приватного сектору (OTPBank, Ерідон,галузевих асоціацій).
Інструмент було запроваджено в 2014 році. До цього часу ним користувалися аграрії восьми областей – Полтавської, Черкаської, Вінницької, Харківської, Хмельницької, Тернопільської, Миколаївської та Сумської. Станом на 22 січня видано 196 розписок на суму понад 1.2 млрд. грн.
Інформація про ПроектIFC «Аграрні розписки в Україні»
Довідково: Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією. Метою Проекту є покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запуску в Україні фінансового інструменту «аграрні розписки». Основні партнери Проекту: органи державної влади (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України);приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, зернотрейдери), міжнародні організації. В результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових ресурсів за рахунок прозорості відносин з кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з іншими інструментами.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися