9151
18:10 16.012018

В Ужгороді розпочали прибирання снігу

Економіка 3250

Сьогодні в Ужгороді для прибирання снігу задіяли 5 КДМ (комплексних дорожніх машин) та 4 трактори зі щітками та відвалами.

P80116-164604

Працівники КП «КШЕП», за словами керівника підприємства Івана Довбака, механізовано розчищали від снігу , підсипали спеціальною сумішшю вулиці, площі, мости, транспортні кола, набережні.

Вручну підсипали вулиці Олександра Духновича, Адальберта Ерделі, Верховинську, Горянські та інші, на які не може заїхати техніка через припарковані автівки.

За прогнозами синоптиків , із 20.00 очікується погіршення погодних умов, тому вкотре звертаємося до водіїв не залишати автомобілі біля узбіч у вечірній та нічний час, на підйомах, бо вони заважатимуть роботі спецтехніки. У разі ускладнення погодних умов без нагальної потреби не виїжджати.

На фото – прибирання на площі Театральній.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне