8050
21:31 2.112017

На Іршавщині запрацювало віддалене робоче місце пенсійного фонду

Економіка 3394

У жовтні в селі Довге Іршавського району в приміщенні сільської ради почало функціонувати віддалене робоче місце Хустського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

23154862_1952675868325243_585757317600349355_o

З відкриттям цього віддаленого робочого місця мешканці Довгого та найближчих сіл – Кушниця, Лисичево, Суха та Приборжавське – матимуть можливість отримувати пенсійні послуги, не відвідуючи управління в Іршаві чи Хусті. Загалом в цих селах проживають 3 тисячі 280 пенсіонерів.

31 жовтня в с. Довге перший прийом громадян провела головний спеціаліст управління Алла Петровці. Відтак щомісяця, по вівторках, з 8.00 до 12.00 години, селян прийматимуть, надаватимуть цілу низку послуг і консультуватимуть фахівці управління.

Під час спілкування з мешканцями сіл Алла Петровці ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та загалом реформуванням пенсійної системи, розповіла про впровадження в Україні принципово нової централізованої системи призначення і виплати пенсій, інформувала про можливості дистанційного отримання послуг, які надає веб-портал Пенсійного фонду України.

На сьогодні в області функціонують 6 віддалених робочих місць, обладнаних поза межами територіальних управлінь, три з яких – в об’єднаних територіальних громадах.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини