Системне мислення для управлінців: як робити нелінійні рішення
В Ужгороді пройшла триденна освітня програма від Києво-Могилянської бізнес-школи
для управлінців, які мають справу з високим рівнем складності та відповідальні за розвиток і управління таких складних систем як компанія, організація, місто, регіон, країна.
– Майстерність управлінця визначається спроможністю робити нелінійні рішення, коли мінімум зусиль забезпечує максимум результату. Такі рішення “не падають з неба” – їх створення залежить від способу мислення. Для вирішення простих проблем достатньо лінійного способу мислення: якщо стається А, то роби Б. Тут є очевидна відповідь. Але частіше управлінці стикаються з проблемами складними. Для їх вирішення готових відповідей не існує. На них впливають багато процесів, частина з яких непомітні з першого і навіть з другого погляду. Причини та наслідки змішані, і “все впливає на все”. Нелінійні управлінські рішення не можуть робитися у той же спосіб, що й рішення простих проблем. Для цього потрібне інше мислення, альтернативне лінійному. Його і називають системним мисленням, – переконані в kmbs.
Дізнатись більше про “Тиждні kmbs на Закарпатті” та зареєструватись можна у Марини Бокоч, менеджера Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, (066) 144 18 54, (098) 916 02 44, ZARR.org@gmail.com
Фотозвіт з події: https://goo.gl/dDrdKR
Відео: https://goo.gl/7U6Yfj
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися