21:59 9.082017
На Закарпатті провели масштабні рейди у мисливських угіддях
Економіка
2922
Працівники державної лісової охорони, співробітники Мінприроди, єгері УТМР (Українське товариство мисливців і рибалок), працівники Нацполіції України в Закарпатській області та громадські інспектори провели ряд заходів (понад 1000) масштабних рейдів у межах мисливських угідь від незаконного полювання.

Для боротьби з браконьєрами і особами, які порушували правила користування зброєю, були залучені понад 3200 осіб. За період з 1 січня було складено 12 протоколів, накладено штрафів на порушників на загальну суму понад 2000 гривень.
За підсумками попереднього мисливського сезону, у недбайливих мисливців вилучили 88 одиниць браконьєрських петель на козулю, 24 – на зайця та 27 на фазана, а також 1 одиницю не зареєстрованої мисливської зброї.
«Завдання Закарпатського ОУЛМГ своїм особистим прикладом показати, що боротися зі спрутом браконьєрства на законних підставах можливо. Всі ці заходи дозволяють зберегти популяцію диких тварин і полювати згідно букви закону», – розповів перший заступник начальника-головний лісничий Закарпатського ОУЛМГ Ігор Коцур.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
На Закарпатті ветеранам та родині загиблого захисника вручили сертифікати на житло
16:23
В Ужгороді нетверезого водія оштрафували на 75 тисяч гривень
16:07
Пенсійники Закарпатті відзначили річницю заснування Пенсійного фонду України
15:48
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
15:12
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Учні Ужгородської музичної школи №1 подарували містянам свято
12:21
Без слів. Молода акторка презентувала перформанс «Емоції»
11:17
У галереї «Ужгород» відкрили різдвяну виставку робіт закарпатських художників «Коляда»
09:53
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
Всі новини
Головне
Публікації
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпатська сноубордистка увійшла до топ-6 на етапі Кубка світу
11:27
В Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді відкрили виставку «Різдвяні ритми»
10:10
Всі Публікації
Фото
Відео