6344
14:00 6.072017

Білорусь обмежила ввезення свиней із Закарпатської області

Економіка 3240

Через африканську чуму свиней. Про це повідомляє Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгоспу Республіки Білорусь.

14055-800x445

Зазначається, що забороняється ввезення із зазначеної області на територію Білорусі живих свиней, свинини і продуктів її переробки, мисливських трофеїв та ін.

“Необхідно вжити додаткові заходи щодо недопущення ввезення на територію Республіки Білорусь із Закарпатської області України живих свиней, сперми кнурів, м’яса свиней і продуктів його переробки, шкіряної, рогокопитної та кишкової сировини, щетини, м’яса диких кабанів, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин, кормів і кормових добавок для тварин рослинного і тваринного походження, використовуваного обладнання для транспортування, утримування, забою і оброблення свиней і сировини (продукції) тваринного походження”, — йдеться у повідомленні.

Обмеження також поширюються на імпорт кормів та кормових добавок для кішок і собак.

Нагадаємо, напередодні Білорусь обмежила ввезення свинини з Полтавської і Одеської областей через АЧС.

Експерти при цьому прогнозують, що в поточному році африканська чума не покине України і може завдати держбюджету більше 1,5 млрд грн збитків.

Політики ж вважають, що профільні відомства, покликані боротися з чумою, залишили фермерів з проблемою і її катастрофічними наслідками наодинці.

Зокрема, за словами народного депутата С.Тригубенка, ринок свинини б’є на сполох вже більше року, і Держпродспоживслужбі, як мінімум, слід було б виконувати свої обов’язки.

Додамо, що від імпорту української свинини вже відмовилися Молдова, Румунія і Вірменія, повідомляє УНН.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне