582
18:29 25.052016

На Закарпатті працює більше 30 тисяч «спрощенців»

Економіка 2550

6В головному органі ДФС краю інформують, що наразі в Закарпатській області спрощену систему оподаткування застосовують 30 087 суб’єктів господарювання. Варто зазначити, що серед «єдинників» – 26 116 фізичних осіб підприємців та 3971 юридична особа.

Кількість суб’єктів господарювання, які обирають спрощену систему оподаткування є змінною, але якщо аналізувати кількість «єдинників» протягом попередніх трьох років то зафіксовано помітний ріст. Кількість платників зросла на 1760 «спрощенців».

В Головному управлінні ДФС відзначають, що найзатребуванішою та найактивнішою групою в Закарпатській області є друга група платників єдиного податку. Ці суб’єкти господарювання перерахували до місцевого бюджету майже 14 млн грн.

Разом з тим, єдиний податок з усіх податків та зборів, що сплачуються до місцевих бюджетів за рівнем надходжень займає третє місце після податку на доходи фізичних осіб та акцизного податку з реалізації підакцизної продукції. З усіх коштів, спрямованих до скарбниць сіл, міст, області та району, частка єдиного податку складає 11,23 %.

Нагадуємо, що порядок обрання спрощеної системи оподаткування регламентується статтею 298 Податкового кодексу України, інформує відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне