5764
08:35 25.052017

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи

Економіка 2471

 

37aeac71526b023b784b2f4213e1bd99Про це роботодавцям Закарпаття наголошують у Головному управлінні ДФС у Закарпатській області.

Фахівці податкових органів нагадують про законодавчі положення частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України (із змінами та доповненнями), якими визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та інформування Державної фіскальної служби України про прийняття працівника на роботу.

Відтак, повідомлення про прийняття працівника на роботу подається в порядку, визначеному постановою КМУ від 17.06.2015 р. №413 власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за встановленою формою до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Як гарантовано потрапити на службу до обраної військової частини
18:34
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 6 млн грн туристичного збору за 2 місяці 2026 року
18:13
Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону
17:13
Закарпатці орють і сіють: скільки коштує весняний старт у полях
16:28
Рей Браун-молодший: від Елли Фіцджеральд до Ужгорода – історія, яка триває
16:23
СБУ затримала ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
15:46
Закарпатські баскетболісти посіли сьоме місце у Центральноєвропейській юнацькій баскетбольній лізі
15:46
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи
15:37
Закарпатська реформатська церква провела загальні збори з висвяченням священнослужителя
14:50
Новачок ФК «Ужгород» потрапив до збірної 22-го туру Другої ліги України
14:28
Всі новини