5059
19:44 24.032017

Виїзний прийом – дієвий спосіб інформування населення

Економіка 2553

365Щомісяця працівники Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України по Великоберезнянському районі здійснюють виїзні прийоми громадян аби поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Так, 22 березня 2017 року завідувачем сектору обслуговування громадян по Великоберезнянському районі Олесею Сподарик та головним спеціалістом сектору платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи Ольгою Байканич об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області проведено виїзний прийом в сільській раді с. Стужиця Великоберезнянського району.

Основні питаннями, з якими звертались громадяни на прийом – залежність страхового стажу роботи від сплати страхових внесків, право на перерахунок працюючим пенсіонерам, виплату надбавки до пенсії пенсіонерам, які мають дітей до 18 років, вихід на пенсію матері, яка народила і виховала дитину-інваліда, зарахування до загального стажу роботи період роботи в Росії.

На більшість питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення будуть розглянуті спеціалістами відповідних структурних підрозділів для їх вирішення.

Також спеціалісти Фонду спілкувалися з працівниками сільської ради на теми новацій в пенсійній сфері, добровільної участі в системі пенсійного страхування, запровадження накопичувальної системи та умов призначення пенсії.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне