4185
10:25 27.012017

Закарпатська податкова міліція прозвітувала про результати діяльності у 2016 році

Економіка 3985

Протягом 2016 року оперативним управлінням ГУ ДФС у Закарпатській області припинено 24 факти незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів. Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи вартістю понад 32 млн грн.

photo

Зокрема, серед вилучених товарів 662 140 пачок тютюнових виробів, 38 декалітрів спирту, 1248 декалітрів лікеро-горілчаних виробів, 705 тонн паливно-мастильних матеріалів, 12 транспортних засобів, 4273 марки акцизного податку, повідомила “Карпатському об’єктиву” ДФС у Закарпатській області.

За матеріалами працівників оперативного управління до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 57 кримінальних проваджень. Серед розслідувань – незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів; ухилення від сплати податків; виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів; ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Економічний ефект від діяльності оперативних підрозділів – відшкодовано збитків по кримінальних провадженнях на загальну суму – 3 млн 476 тис. грн.

Крім того, розпочато 15 досудових розслідувань за виявленими фактами ухилення від сплати ПДВ. Сума встановлених збитків складає майже 35 млн грн.

Наразі, задля посилення протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, оперативне управління ГУ ДФС у Закарпатській області проводить на території області операції «Акциз-2017» та «Рубіж-2017».

Нагадуємо, що допомогти виявити порушників у сфері реалізації фальсифікованих та недоброякісних підакцизних товарів може будь-хто з громадян. У випадку виявлення підозрілої або підробленої підакцизної продукції, інформуйте співробітників оперативного управління ДФС області за тел.: 2-49-11 та 61-29-84.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне