31759
21:36 5.022026

Видано перший кредит під 0% для бізнесу на енергообладнання

Економіка 186

В Україні видано перший пільговий кредит під 0% річних для бізнесу на придбання енергообладнання. Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.

За її словами, бізнес активно користується новою можливістю для посилення власної енергонезалежності. Загалом до 16 банків уже подано 306 заявок на загальну суму 384 млн гривень.

Пільгове фінансування у межах програми «Доступні кредити 5–7–9» доступне для фізичних осіб — підприємців та юридичних осіб мікро-, малого і середнього бізнесу.

Сума кредиту становить до 10 млн гривень строком до 3 років.

Отримані кошти можна спрямувати на придбання генераційного обладнання, зокрема газотурбінних, газопоршневих і біогазових установок, а також дизельних, бензинових та газових генераторів.

Наразі 17 банків-партнерів уже працюють з енергокредитами, інші банки поступово долучаються до програми. Заявки на пільгове кредитування розглядаються пріоритетно.

«Це дає підприємствам можливість працювати без зупинок під час відключень, зберігати виробництво й робочі місця, а громадам — стабільну роботу підприємств і важливих об’єктів навіть у складних енергетичних умовах», — зазначила Очільниця Уряду.

Детальні умови програми та перелік банків доступні за посиланням: https://energycredit.bdf.gov.ua.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах