3140
10:54 22.112016

Вже 4275 закарпатців отримали податкову знижку

Економіка 2410

73_mainПротягом десяти місяців 2016 року 4808 закарпатців, скориставшись правом на податкову знижку, задекларували до повернення понад 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Відтак вже 4275 громадянам повернуто більше 5 млн грн ПДФО.

Варто зазначити, що найбільше мешканці Закарпаття звертались до органів ДФС для отримання податкової знижки на оплату за навчання. Так, 4033 громадяни отримали понад 4,4 млн грн ПДФО.

В головному органі ДФС Закарпаття зазначають, що податкова знижка надається на витрати на сплату процентів за іпотечним кредитом, на оплату вартості свого навчання та/або вартість навчання члена сім’ї першого ступеня споріднення, який не отримує зарплату, на сплату страхового внеску за договором довгострокового страхування життя, витрати на штучне запліднення, витрати на усиновлення, на переобладнання транспортного засобу для роботи на альтернативних видах палива (біопаливо), витрати щодо придбання або будівництва житла та ін.

Важливо, що право на отримання податкової знижки діє упродовж усього 2016 року, але якщо в цьому році за наслідками 2015 року ви ним не скористаєтесь, то вже в 2017 за 2015 рік ви не зможете претендувати на повернення коштів.

Водночас у Центрах обслуговування платників та відділеннях податкових інспекцій області створено усі умови для того, щоб задекларувати доходи громадяни могли зручно, комфортно і швидко, інформує ДФС у Закарпатській області.

Нагадуємо, порядок надання та перелік витрат, дозволений для включення до податкової знижки, визначено статтею 166 розділу IV Податкового кодексу України

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне