23064
11:48 25.032025

Майже 250 тисяч гривень допомоги отримають військовослужбовці та родини загиблих Героїв з Мукачівської громади

Економіка 1705

Майже 250 тисяч гривень допомоги отримають військовослужбовці та родини загиблих Героїв з Мукачівської громади. Рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Дві сім’ї полеглих воїнів отримають по 100 тисяч гривень допомоги на поховання.

По 10 тисяч гривень виділять для двох військовослужбовців з Мукачівської громади, ще 16 ветеранів отримають по тисячу гривень. 5 тисяч гривень спрямують на допомогу двом родинам полеглих.

Про це інформує Мукачівська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне