30282
11:43 19.032025

На Закарпатті податок на землю поповнив місцеві бюджети майже на 109 млн гривень

Економіка 1800

Упродовж січня-лютого 2025 року платники податків Закарпатської області сплатили майже 108 млн 823 тис. гривень земельного податку та оренди землі. Це перевищило надходження аналогічного періоду 2024 року майже на 11 млн грн або ж на 10,7%.

Про це повідомляє ДПС у Закарпатській області

Більша частина цього платежу – внесок юридичних осіб. Адже вони перерахували 92 млн 641 тис. грн плати за землю, що на 9,3 млн грн більше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Фізособи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши 16 млн 181 тис. грн плати за землю.

Нагадуємо, що земельний податок у повній сумі спрямовується до місцевих бюджетів, тож є одним з важливих бюджетоформуючих платежів громад.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне