29802
09:00 19.112024

У Мукачеві запрацював логістичний центр Укрпошти

Економіка 2519

Голова Закарпатської ОВА оглянув потужності об’єкта разом із генеральним директором акціонерного товариства Ігорем Смілянським.

Тут на двох сучасних лініях для сортування дрібних та великих посилок можуть обробляти близько 48 тисяч відправлень на добу.

Все автоматизоване, що суттєво скорочує імовірність помилок. Водночас тут працюють 35 осіб, і є ще потреба у фахівцях. Компанія пропонує заробітну плату від 24 тис. грн на місяць та бронювання.

Зараз на добу у мукачівському логістичному центрі відсортовують близько 15 тисяч поштових відправлень. Серед них посилки, дрібні відправлення, листи. Їх розподіляють за двома напрямками – по країні та по області.

Щоб мінімізувати імовірність збою у роботі через можливі відключення електроенергії, об’єкт оснащений потужним генератором.

Відкриття центру дозволило покращити якість послуг, скоротити час доставки, а це своєю чергою формує довіру українців до підприємства.

Це важливий крок для розвитку мережі і громади загалом.

Про це повідомляє Голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне