29027
12:21 8.062024

Уряд ухвалив рішення для розбудови прикордонної інфраструктури з Угорщиною та Польщею

Економіка 1847

Уряд затвердив Угоду з Угорщиною, яка дозволить відкрити пункт пропуску «Велика Паладь — Надьгодош» для легкового транспорту. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Також угода розширює рух транспорту в пункті пропуску «Лужанка — Берегшурань», зокрема для пасажирських перевезень, вантажних перевезень і порожніх фур», — додав очільник Уряду.

Крім того, Кабінет Міністрів виділив додаткові 222 млн грн для розбудови прикордонної інфраструктури з Польщею та модернізацію відповідних пунктів пропуску. Зокрема, це стосується закупівлі мобільних сканерів.

Як нагадав Денис Шмигаль, минулого місяця Уряд запустив спільний митний та прикордонний контроль у пункті пропуску «Рені» з Молдовою. Прикордонні та митні формальності будуть проводитися тепер лише з української сторони.

«Це прискорить рух транспорту і це частина нашого проекту зі створення зручного коридору перевезень до румунського порту Галац», — зазначив Прем’єр-міністр.

Також завершено модернізацію ще одного пункту пропуску на кордоні із Словаччиною «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

«Всі ці кроки — необхідна частина нашої інтеграції до ЄС, а також покращення нашої логістики», — підкреслив Денис Шмигаль.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах